Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
20 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Djali i deputetit me shampanjë 1 mijë dollarëshe në hotele luksoze? Zbulohet si qëndron e vërteta e fotove

spot_img

Lajme të ngjashëm

 

I menjëhershëm ka qenë reagimi i deputetit socialist i cili shprehet se i biri nuk ka lidhje me këtë jetë luksi, por ka qenë i ftuar në fejesën e një mikut të tij, i cili fatmirësisht është i pasur, siç e cilëson Ndreu.

REAGIMI I PJERIN NDREUT

Maskarenjte nuk te lene rehat. Nje pjese e medias shkrihet me ta. Djali rritet, ka nje te dashur, keta ja bejne prostirute. Ka dhe nje shok qe eshte i pasur fatmiresisht qe e fton ne nje feste. Pasurine e tij ta ngjeshin ty. Pastaj cmime dhomash e shampanje qe burojne nga fantazia e zemerzinjeve jane ushqim per llumin mediatik qe me nje sms banale bejne lajm. Nuk eshte hera e pare qe tentojne. Femijet e mi dhe familja ime nuk njohin asnje shthurje e jete luksoze. Pasuria jone eshte modeste dhe lehtesisht e verifikueshme. Me vjen keq per gjithe lukunine e maskarenjeve bashke me median e zeze qe nuk i ndihmoj dot. Kan prekur ne armen me te forte qe kam, familjen, qe eshte shembulli i korrekteses dhe i sjelljes shoqerore e publike per te cilet jam krenar. Nuk me ndal dot askush ne rrugen time qe e kam gatuar me me te mirin moral te mundeshem bashke me familjen time te mrekullueshme ! Kam kenaqesine ti le te notojne ne llumin e shpifjeve dhe trillimeve te gjithe ata qe jetojne me kete ushqim. Shihemi me daten 26 ne mengjes….! 

Më shumë

spot_img