Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Die
25 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022
spot_img

Djali i David Beckham, shton fitimet e Burberry

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Familja e tij është një prej 6 familjeve më me influencë dhe më të famshme të Londrës, andaj dhe Romeo Beckham e ka shumë  më të lehtë
rrugën e tij në fushën e modelingut. Vogëlushi ishte përzgjedhur si imazhi i Burberry-t për koleksionin e ri të veshjeve për fëmijë dhe 
në sajë të tij, shitjet e firmës së mirënjohur janë rritur me 10%. Reklama ku 12 vjeçari Romeo Beckham është pjesë, po shfaqet në Amerikë, Europë dhe në 
Lindjen e Mesme. Nëse ai vazhdon me këto ritme, shumë shpejt do të nxjerr jashtë tregut edhe babanë e tij David Beckham, i cili është një nga “fytytrat”
më të kërkuara nga firmat prestigjoze të modës, për të qenë imazhi kryesor i tyre.
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img