Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Djali i Berishës tallet me Gazment Bardhin: Gaztori i Lulit 1956 = 5004

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha ironizon sekretarin e PD, Gazment Bardhi, i cili po flet dhe po numëron emrat që morën pjesë në Kuvendin Kombëtar të 18 dhjetorit.

Shkëlzen Berishës shkruan “Gaztori i Lulit 1956 = 5004.

Me numrin 1956 djali i Berishës i referohet medias pranë familjes së tij, që gjatë një transmetimi “Live” numëroi karriget dhe dolën të ishin 1958.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img