Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Djali feston 1-vjetorin, Elisa Spiropali publikon foton e ëmbël: Ka mama çun

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ecd9880ad335454bdb6affe438298a37

Për ministren e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali dita e sotme është e veçantë, pasi djali i saj feston një vjetorin.

Nuk kishte sesi në një ditë kaq të veçantë të mungonte urimi dhe fotot e ëmbla.

Vetëm pak minuta më parë ministrja ka postuar një foto në rrjetet sociale, teksa shihet duke puthur djalin e saj Kren në ballë, ndërsa mbrapa shihen tullumbacet ku shkruhet “ditëlindje”.

“Ka mama çun Kren 1”, shkruan ajo në postim, teksa e ka shoqëruar me një zemër të kuqe.

Kujtojmë që Elisa Spiropali është nëna e dy fëmijëve, një vajze me ermin Nalta dhe djalin Kren.

Screenshot_14.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img