Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
0kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Djalë surprizues, Geti i bën Marinës dhuratën romantike

spot_img

Lajme të ngjashëm

d1335087acc67550375aa46edaa8959c

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një ndër çiftet më të dashur të estradës shqiptare.

Dy vite më parë, Marina dhe Geti kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku publikojnë foto herë pas here foto të ndryshme.

Së fundmi, çifti ka drekuar në një restorant luksoz.

Por këtë herë Marina ka postuar një video, të një trëndafili të bardhë në duar, të cilin me shumë siguri ia ka dhuruar bashkëshorti. Ky mund të cilësohet një gjest  sa romantik dhe surprizues për bukuroshen.

Screenshot_4.png

 

 

Screenshot_5.png

Më shumë

spot_img