Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

Djalë apo vajzë? Rihanna është vërtet shtatzënë, konfirmon lajmin me fotot më të bukura

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ashtu si dhe prej muajsh është përfolur lart e poshtë, këngëtarja Rihanna është në pritje të fëmijës së saj të parë me partnerin A$AP Rocky.

Ka qenë vetë Rihana ajo e cila ka publikuar fotot e bukura duke ekspozuar barkun e rrumbullakosur krah partnerit të saj duke shëtitur në rrugët e Neë York-ut.

Rihanna shfaqet teksa përqafon partnerin dhe e puth, ndërsa barku duket përtej xhupit në ngjyrë rozë dhe mos vallë këngëtarja përmes këtyre fotove konfirmoi jo vetëm se është në pritje të ëmbël por dhe gjininë e bebit e cila mund të jetë vajzë.

 

Më shumë


spot_img
spot_img