Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Dj Sardi merr në prehër Arilenën dhe e puth në qafë, Alketa i pyet se çfarë po bëjnë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një moment, teksa Dj Sardi duket sikur puth në qafë Arilenën, ka nxitur dyshimet e moderatores Alketa Vejsiu e cila pyet se çfarë po bëjnë.

Dj Sardi e ka marrë në prehër këngëtaren dhe i ka hedhur duart rreth belit. Fotoja është shkrepur jashtë skenës dhe duket se nuk ka të bëjë me një numër baleti, edhe pse Dj Sardi nuk kërcen me Arilenën por me Irenën, ndërsa Arilena kërcen me Labin.

Nuk dihet nëse kjo skenë është një tjetër provokim i produksionit të ‘’Dance with me’’ që kanë arritur të qëndrojnë vazhdimisht në qendër të vëmendjes, edhe me sherrin Robert Aliaj-Valbona Selimllari, thëniet e Albi Nakos për Labin që del me balerinin, komentet e Aliajt për Ceken e Markelën etj.

Më shumë

spot_img