Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
55 %
1.5kmh
75 %
Sht
15 °
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

DJ i famshëm shqiptar bëhet baba: Po ti mi kur u fryve kaq shpejt?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

DJ i famshëm shqiptar do bëhet baba.

Bëhet fjalë për DJ Vikin, i cili e ka ndarë me të gjithë lajmin e gëzueshëm.

Ai ka publikuar në rrjetet sociale një foto me bashkëshorten dhe shkruan me humor, “ “Po ti mi kur u fryve kaq shpejt?”.

Akoma nuk kanë zbuluar gjininë e fëmijës, por çifti është shumë i lumtur për vogëlushin që pritet të vijë në jetë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img