DJ i famshëm diagnostikohet me tumor, mijëra fansa qajnë për të në koncert

Publikuar tek: bota, më 19:53 16-10-2017 DJ i famshëm diagnostikohet me tumor, mijëra fansa qajnë për të në koncert

DJ i famshëm i quajtur “Ibiza” i dhanë vetëm 1 vit jetë pasi u diagnostikua me tumor në kokë.

Tumori ishte në një madhësi të konsiderueshme. Ndërsa, behëj fjalë për diçka mjaft serioze për shëndetin e tij, DJ shprehet mjaft i qetë lidhur me këtë.

“Është gjëja më e mirë që ka ndodhur", është shprehur ai.

DJ Pete Zorba tha se ky vit ishte viti më i mirë që kishte përjetuar në karrierën e tij, shkruan Mirror, transmeton neësbomb.al.
DJ rrëfen momentin kur mori vesh lajmin se kishte tumor në kokë: "Ata më thanë se kisha një tumor dhe vetëm thashë 'OK.' Isha mjaft i qetë për këtë. Unë jam mjaft i zi dhe i bardhë për situatat. Unë përpiqem të merrem me hapin tjetër gjatë gjithë kohës.Nuk isha i frikësuar për veten time, iisha ifrikësuar për familjen time."

Pete luajti koncertin më të madh të karrierës së tij këtë shtator, ndërsa u vu re prania e të gjithë fansave nga bota të cilët të përlotur ndiqnin performancën e DJ "Ibiza".

IMG_9530_copy.jpg

 

IMG_9531_copy.jpg

IMG_9530_1_copy.jpg

IMG_9528_copy.jpg

IMG_9527.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hillary Clinton rrëzohet keq nga shkallët, pëson thyerje (Foto)
Gjyqtari me fikëse zjarri heq folenë e grenzave nga porta »
Article Logic
Execution time: 0.012339115142822
array(1) { ["section"]=> string(79) "dj-i-famshem-diagnostikohet-me-tumor-mijera-fansa-qajne-per-te-ne-koncert-96113" }