Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Divorcoi bashkëshorten për asistenten, pas skandalit seksual zyrtari i lartë nis pushimet me të dashurën e re

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-sekretari i Shëndetësisë, Matt Hancock, ka nisur pushimet romantike me të dashurën, Gina Coladangelo, në Alpet Zvicerane.

Sipas mediave të huaja mësohet se çifti qëndruan në një banesë e cila kushtonte 78 paund nata, në vendpushimin e Villars-sur-Ollon. Ky është udhëtimi i tyre i pare romantic që kur u zbulua lidhja e tyre sekrete.

Hancock u kap para disa muajsh me asistetntet e tij, 44-vjeçaren Gina Coladangelo teksa po shkëmbenin puthje pasionante, në një periudhë kur duhet të respektoheshin rregullat për distancimin social.

Më pas ai dhe asistentja e tij u detyruan që të jepnin dorëheqjen dhe më pas Hancock, i dha fund martesës 15-vjeçare me gruan e tij Martha Hancock për të filluar një lidhje të re me Gina-n.

241049280 526898448538730 2971373789447280332 n

240949552 363212571950135 8770694134461200478 n
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img