Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Divat flasin SHQIP, DUA LIPA në kopertinën e revistës shqiptare më prestigjoze për gratë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më në fund do të kemi një rrëfim tërësisht shqiptar për Dua Lipën, këngëtaren shqiptare të Kosovës që po pushton skenat ndërkombëtare.

Kryeredaktorja e revistës Global woman, Linda Prendi rrëfen se në kopertinën e kësaj reviste do të jetë diva e muzikës ndërkombëtare Dua Lipa.

albsig

“Sot është̈ pa diskutim një̈ ndër divat ndërkombëtare të muzikës botërore dhe ne s’mund të jemi më krenar që Dua Lipa vjen në Global Woman!!! Një histori frymëzimi, në një rrëfim ekskluziv për Global Woman,  vjen si asnjëherë̈ më parë në mediat shqiptare ndoshta shqiptarja më e famshme në botë. Një̈ kopertinë që na shton përgjegjësinë̈, por edhe na rrit profesionalisht, ndërkombëtarisht, moralisht. Ajo është̈ Dua Lipa dhe vendi i saj është̈ në krye të Global Woman, brand që në këtë̈ cover merr një̈ tjetër peshë”, shkruan Linda Prendi.

Dhe në cover të revistës, Dua Lipa shfaqet e veshur me të kuqe, simboli i flamurit tonë kombëtar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img