Ditën e sotme disa zona në Tiranë pa energji elektrike, OSHEE jep sqarime

Publikuar tek: aktualitet, më 09:48 15-05-2017 Ditën e sotme disa zona në Tiranë pa energji elektrike, OSHEE jep sqarime

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, njofton se gjatë ditës së sotme, 15 maj, do të punohet në kabinën "Astir" dhe në kabinën "Tefta Tashko 2", në kuadër të projektit për rikonstruksionin e kabinave.

Punimet do të kryhen në orarin 10:00-13:00.

Pa energji gjatë kësaj kohe do të mbeten abonentët që banojnë në zonën pranë ish tempullit "Eleonora", rruga "Bill Klinton" rruga "Tefta Tashko" dhe zona e Xhamisë, pjesërisht.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndërron jetë gazetari shqiptar, lë një amanet të fundit për kolegët
Ndodh në Shqipëri, bashkia nxjerr në ankand rigonin, dafinën, e pyjet e zonës »
Article Logic
Execution time: 0.011105060577393
array(1) { ["section"]=> string(78) "diten-e-sotme-disa-zona-ne-tirane-pa-energji-elektrike-oshee-jep-sqarime-78656" }