Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Ditëlindje në burg, Behgjet Pacolli uron Hashim Thaçin: Shpresoj që të kthehet faqebardhë pranë familjes dhe atdheut për të cilin sakrifikoi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Aleancës për Kosovën e Re, Behgjet Pacolli ka uruar ish-presidentin Hashim Thaçi për ditëlindjen duke shpresuar se ai dhe shokët e tjerë do të kthehen sa më shpejt pranë familjeve të tyre faqebardhë.

Hashim Thaçi, feston sot ditëlindjen e 53-të, por ndryshe nga ditëlindjet e tjera, këtë përvjetor Thaçi do ta festojë në burg.

Ai po mbahet në Qendrën e Paraburgimit në Hagë, që nga nëntori i vitit të kaluar.

“Sot dua të uroj ish-Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi në ditëlindjen e tij të 53-të. Me shpresën se ai dhe shokët e tjerë do të kthehen sa më parë faqebardhë në familjet e tyre, në atedheun për pavarësinë e së cilës sakrifikuan” shkruan Pacolli në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img