Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Ditëlindja e parë në karantinë, ja si po e feston Olsi Bylyku ditën e tij speciale

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Olsi Bylyku është një ndër aktorët më të dashur për publikun shqiptar.

Sot ai feston 22-vjetorin. Ndryshe nga çdo ditëlindje e mëparshme, kjo e ka gjetur atë në izolim, megjithatë ai shfaqet shumë i gëzuar.

Pavarësisht karantinës, Olsi ka gjetur një mënyrë për ta festuar ditën e tij të veçantë.

Ai ka publikuar në instagram një foto me tortën e ditëlindjes, ku shfaqet i lumtur dhe i qeshur, si gjithmonë, kuptohet.

 
 
 

 
 
View this post on Instagram

 
 
 
 

 
 

 
 
 

22?

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1) on

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img