Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Ditëlindja e Nënë Terezës, Rama poston foton: Iu uroj një ditë të paqtë si vetë ajo

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama sot ka zgjedhur të bëjë homazh për Nënë Terezën, e cila shënon 111 vjetorin e lindjes.

Në postimin e tij në rrjete sociale Rama ka postuar një foto të Nënë Terezës, dhe u uron ndjekësve një ditë të paqtë.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me këtë foto të Nënë Terezës së shenjtë në ditën e lindjes së saj, ju uroj një ditë të paqtë si vetë ajo🙏” shkruan Rama në potimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img