Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Ditëlindja e Blendi Klosit te lokali në ish-Bllok me mbi 100 të ftuar VIP, Shalsi shkrin talentin në muzikë (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fee5373141f58ce920d8797b83ea700b

Ditëlindja e 48-të e ministrit të Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, ka mbledhur mbrëmë në ambientet e një lokali mbi 100 të ftuar.

Ministra, personazhe nga bota e biznesit dhe televizionit, miq dhe të afërm kanë mbushur ambientete e lokalit ku nuk ka munguar as muzika “live”.

Jo vetëm këngëtarja e njohur Fifi, në skenë është ngjitur se ka treguar talentin në muzikë edhe ministri më i ri i Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Eduard Shalsi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img