Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Ditëlindja e 28-të e Dua Lipës në Ibiza

Shkruar nga Newsbomb
Ditëlindja e 28-të e Dua Lipës në Ibiza
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka festuar ditëlindjen e saj të 28-të. Mes njerëzve të saj të zemrës këngëtarja ka festuar vetëm ashtu si ajo di të bëjë. Teksa ka ftuar të gjithë familjarët, miqtë e saj më të ngushtë dhe sigurisht të dashurin, Dua shihet më e lumtur se asnjëherë. E veshur me një fustan të kuq për një darkë nën yje në Ibiza, pranë një pishine, më një ambient romatik, elegant dhe shumë unik, Dua ka festuar ditëlindjen ashtu si të gjithë do të donim. © Fotot e marra nga Instagrami i Dua Lipes
 
View this post on Instagram
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese