Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Ditë zie për mjeshtrin e humorit Muharrem Hoxha, Covid-19 i merr jetën bashkëshortes së tij

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

967d7b0b08a713f24a3dfef57a8e43a2

Ditë zie për aktorin e njohur të humorit Muharrem Hoxha.

Fatkeqësisht bashkëshortja e tij, Jalldiz Hoxha është ndarë nga jeta në moshën 65-vjeçare, pasi humbi betejën me koronavirusin.

Sipas informacioneve për mediat, ajo do të përcillet për në banesën e fundit mesditën e sotme në qytetin e Durrësit.

Aktori i njohur i humorit, Muharrrem Hoxha është larguar nga ekrani shqiptar prej kohësh.

Ai dhe familja e tij, po kalojnë momente të vështira për shkak të humbjes së bashkëshortes së tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img