Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Ditë zie për familjen Berisha, humbin njeriun e shtrejtë: Na këpute shpirtin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c4d030028ae299bd8029727f606a08e3

Këngëtari i njohur Robert Berisha dhe Patrisi kanë humbur nënë e tyre, Teutën.

Lajmin e hidhur e ka bërë me dije Roberi me anë të një postinmi në rrjetet sociale, me fjalë prekëse.

“Pusho e qetë mami jem per ty me shkru kom shum, po e la me kaq,” shkruan ai krahas postimit ku shihet përqafuar me të ëmën.

Ndërkohë edhe Patris Berisha ka shkruar: Mami jem ma e mira… Ma ki kpute shpirtin… Te pushofte shpirti i qetë.

Për lajmin e hidhur ka reaguar edhe Nora Istrefi ish bahskëshortja e Robert Berishës. Në një postim në Instastory shkruan: “Ke qenë gjithmonë shoqja ime, të kam dasht dhe më ke dashur. Uroj me zemër që shpirti yt i bardhë dhe një grua me kaq shumë vlera të pushoj e qetë në paqe”.

Screenshot_13.pngScreenshot_12.png

Më shumë

spot_img
spot_img