Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
49 %
3.6kmh
0 %
Mër
31 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ditë pranverore me diell dhe temperatura deri në 25°C, mësoni si do të jetë moti për nesër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditët pranverore vijojnë njëra pas tjetrës me plot orë me diell dhe temperatura ideale për të shijuar natyrën.

Në këtë mënyrë për ditën e nesërme vendi ynë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike. Për pjesën e parë të ditës moti do të jetë kryesisht me diell por nuk do të mungojnë alternimet e vranësirave kalimtare.

Pas orëve të mesditës mot i kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare në relievet e larta malore, sipas Sherbimi Meteorologjik Ushtarak.

Era do të fryjë e lehtë me drejtim juglindje – jugperëndim me intensitet 1-6m/s e përkohësisht mesatare deri në 10m/s në brigjet detare shoqëruar me valëzim të forcës 1-2 ballë.

Temperaturat parashikohen në:

zonat malore 10°C deri në 25°C

zonat e ulëta 11°C deri në 27°C

zonat bregdetare 13°C deri në 25°C

Ju urojmë një ditë të mbarë në vijim!

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img