Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Ditë e vështirë për LSI, ja ku ndodhet dhe çfarë po bën Meta tani (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ditë e vështirë kjo për LSI-së që sot u përball me një sërë incidentesh.

Pas vizitës në spital, ku ka parë nga afër gjendjen e kryetares së LRI në Pukë, Meta ka shkuar në njësinë numër 1 të Tiranës me gratë dhe vajzat e LSI që bërtasin njëzëri : “LSI forcë e parë”.

 

Më shumë

spot_img