Hapësire reklamuese

Aktualitet

Ditë e veçantë për gazetaret e njohura, 8 Marsi i bashkon në një tryezë festive

Shkruar nga Newsbomb
Ditë e veçantë për gazetaret e njohura, 8 Marsi i bashkon

Një ditë e shënuar ajo e së premtes të 8 marsit, ku gazetarja dhe botuesja e njohur Anila Basha bëri bashkë kolege të medias në një tavolinë të gjerë duke treguar edhe një herë se miqësia është ajo që ka vlerë mbi të gjitha.

Në një nga lokalet më të reja të lindura në kryeqytet i quajtur “Iumentis Steakhouse”, në një atmosferë krejtësisht për t’u shijuar, ku nuk munguan këngët e vallet, por dhe dhuratat e shumta. Gazetaret e njohura të medieve shqiptare kaluan momente për t’u mos u harruar me njëra-tjetrën.

Pikërisht atëherë kur angazhimet profesionale kanë futur gjithësecilën në “vorbullën” e punës së tyre, 8 marsi i bëri bashkë, si në kohët e vjetra. Momente të bukura dhe për t’u mos u harruar, që ua servirim përmes një pasazhi të shkurtër me foto-kolazhin e mëposhtëm.

[gallery size="full" columns="1" ids="793646,793647,793648,793649,793650,793651,793652,793653,793654,793655,793656,793657,793658,793659,793660,793661,793662,793663,793664,793665" orderby="rand"]

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese