Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ditë e trishtë në familje Obama, ngordh qeni Bo: Humbëm një mik besnik

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Barack dhe Michelle Obama kanë ndarë me ndjekësit një lajm të hidhur. Qeni i familjes ka ngordhur në moshën 12-vjeçare, pasi humbi betejën e gjatë me kancerin.

 “Kjo pasdite qe e vështirë për familjen tonë. I tham lamtumirë shokut tonë më të mirë, Bo, pas një beteje me kancerin. Në fushatën zgjedhore të 2008-ës i premtuam vajzave që do merrnim një qenush pas zgjedhjeve. Asokohe, Bo do të ishte shoqërues i vajzave. Nuk e kishim idenë që do merrte kaq shumë rëndësi për ne”, ka shkruar Michelle në njoftimin e bërë në ‘Twitter’.

Fotot e familjes Obama me qenushin janë shpërndarë me shpejtësi në rrjet dhe të gjithë ndjekësit nuk kanë nguruar ti shprehin ngushëllimet e tyre.

Gjithashtu edhe presidenti, Joe Biden i ka dërguar një mesazh ngushëllimi që ku i shpreh dhimbje për humbjen.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img