Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Ditë e madhe për familjen Rama, Zaho mbush 6-vjeç, ja si festojnë Edi dhe Linda

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7aa82f4120210be3c25b288f01643954

Ditë e madhe për familjen e kryeministrit Edi Rama.

I vogli i familjes, Zaho, feston sot ditëlindjen dhe prindërit e tij, i kanë organizuar një festë të vogël që i ngjan më shumë një improvizimi të momentit.

Disa shkronja që formojnë emrin Zaho, bashkangjitur numrit 6.

Ramës i ka rastisur ta fusë kokën te O-ja, por ajo që bie në sy në këtë foto është lumturia e madhe e të treve.

‘Lumturia e 6-vjetorit’, shkruan Linda teksa poston foton.

linda.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img