Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Ditë e errët për Flori Mumajesin, këngëtari humb njeriun më të SHTRENJTË

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8741983fb178c7732aa1cd4679bc0ade

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi sot ka humbur njeriut më të shtrenjtë, nënën e tij.

Lajmi është bërë i ditur nga Top Albania Radio që i referohet burimeve të afërta të familjes. E ndjera po përcillet për në banesën e fundit, mes dhimbjes dhe lotëve të familjarëve të saj.

Disa ditë më parë Flori është fotografuar në një kafe pranë spitalit ku ishte shtruar nëna e tij, për shkak të problemeve me zemrën. Fatkeqësisht nëna e Florit nuk ka mundur të mbijetojë.

Stafi i Newsbomb.al i shpreh këngëtarit dhe gjithë familjes Mumajesi, ngushëllimet e sinqerta.

Më shumë

spot_img
spot_img