Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

“Ditë e bukur sot”, komenti i ambasadores Kim kur takoi Bardhin dhe Jorida Tabakun në selinë blu

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorët e huaj të akredituar në Tiranë kanë shkuar mëngjesin e kësaj të marte në selinë e Partisë Demokratike.

Ata u pritën nga Gazment Bardhi dhe Jorida Tabaku. Asnjë nga ambasadorët nuk ka dhënë prononcim për media ndërsa ambasadorja Yuri Kim, kur ka takuar Bardhin dhe Tabakun u shpreh “është një ditë e bukur”.

Takimi ka zgjatur rreth një orë dhe Basha i ka shoqëruar ambasadorët deri jashtë selisë duke i përshëndetur secilin, por nuk ka dhënë asnjë koment për mediat.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img