Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ditë e bukur pranverore, mësoni si do të jetë moti sot (TEMPERATURAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditë e bukur pranverore po mbizotëron në vend. Situatë e njëjtë parashikohet dhe ditën e diel me mot të kthjellët dhe alternime vranësirash kalimtare nga orët e mesditës deri ato të pasdites.

Do të vijojë shkrirja graduale e dëborës prej temperaturave në rritje. Era parashikohet të fryjë juglindje-veriperëndim e lehtë e përkohësisht mesatare në mesditë. Valëzimi në dete i forcës 2-3 ballë.

Temperaturat parashikohen në:

zonat malore 1°C deri në 13°C

zonat e ulëta 3°C deri në 19°C

zonat bregdetare 5°C deri në 20°C

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img