Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Dita nis me kthjellime dhe vranësira të lehta, priten reshje lokale shiu në veriperëndim të vendit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

611b965ae962ed1bb07e8ac072bce739

Dita e enjte (sot) do të ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqëndrueshme. Në orët e mëngjesit do të kemi përsëri prezencë të mjegullës së dendur përgjatë luginave.

Më pas, gjatë ditës do të kemi mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira deri mesatare. Reshje shiu të karakterit lokal në zonën jugperëndimore të vendit.

Era nga Veriperëndimi 1-7m/sek, e cila përgjatë vijës bregdetare në orët e pasdites hera-herës do të fitoj shpejtësi deri në 12m/sek, parashikon Shërbimi Meterologjik Ushtarak.

Temperaturat parashikohen:

Temperaturat parashikohen në:

zonat malore 5°C deri në 20°C

zoant e ulëta 7°C deri në 24°C

zonat bregdetare 11°C deri në 23°C

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img