Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

Dita nis me diell, por reshjet e shiut vijnë pasdite, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moti i vranët do të mbizotëroj territorin  Shqiptar përgjate gjithe 24 orëshit. Veriu dhe Lindja mbetet në prezencën e dëborës, po ashtu me reshje shiu do te paraqitet pjesërishtë zona Qendrore dhe Jugperendim.

Ndërsa këto reshje pritet të jeni më të dukshme në orët e pasdites dhe mbremjes. Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -1°C derina 15°C.

Era do të fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi mbi 60 km/h nga drejtimi Jugor duke sjell në brigjet detare dallgëzim mbi 5 ballë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img