Hapësire reklamuese

Aktualitet

Dita nis me diell, por pasditja sjell reshje, parashikimi i motit për sot

Shkruar nga Newsbomb
Dita nis me diell, por pasditja sjell reshje, parashikimi i motit për sot

Ditën e sotme vendi ynë ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të qëndrueshme me mot të vranët kryesisht në jug të vendit si dhe kthjellime të herëpasherëshme në pjesën tjetër të territorit.

Në orët e mesditës dhe pasdites parashikohen reshje të dobta shiu në mënyrë të izoluar dhe lokale në jug të vendit, përqëndruar në relievet malore.

Era do të fryjë me drejtim verilindje-veriperëndim 1-8m/s shoqëruar me valëzim në dete të forcës 1 ballë.

Temperaturat parashikohen ;

Në zonat malore -2 deri 12 C

Në zonat e ulëta 2 deri 20 C

Në zonat bregdetare 4 deri 20 C.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese