Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

Dita nis me diell, por pasditja me reshje shiu, mësoni si do të jetë moti sot  

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vendi ynë gjatë paraditës do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta, të cilat më të dukshme do jonë në shtrirjen Lindore.

Por orët e mesditës dhe pasdites zhvillojnë vranësirat, duke krijuar mundësi për shira të pakët në zonat malore dhe pjesërisht në zonat e ulëta. Ndërsa pjesa më e madhe e vijës bregdetare do të jetë në dominimin e motit të qëndrueshëm.

Temperaturat e ajrit do të mbeten kostante në mëngjes, por do të ulen lehtë në mesditë duke u luhatur nga 7°C deri në 24°C.

Era do të fryjë mesatarisht me shpejtësi 38 km/h nga drejtimi Veriperëndiomor duke sjellë në brigjet detare dallgëzim 2 – 3 ballë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img