Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Dita nis me diell, por në këto zona gjatë ditës nuk do të mungojnë shtrëngatat e shiut

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dita e sotme pritet që të jetë me mot të kthjllët. Gjatë mesditës e pasdites vranësirat do të vijnë drejt zhvillimit kryesisht përgjatë maleve. Në këto zona në këto orare nuk do të mungojnë reshjet dhe shtrëngata e shiut.

Era do të fryjë me drejtim veriperëndim 1-8m/sek. Valëzimi në dete i forcës 1-2 ballë. 

Temperaturat parashikohen:në zona malore 8 deri 25°C,  në zona e ulëta 10 deri 28°C,   në zona bregdetare 11 deri 26°C                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img