Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Dita nis me diell, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dita e Mërkurë parashikohet të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të paqendrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare të cilat pergjatë relieveve malore në juglindje dhe jugperendim të vendit do të pasohen nga reshje lokale shiu me intensitet të ulët.

Era do të fryjë me drejtim nga verilindja-juglinjda me shpejtësi mesatare 1 deri 8 m/sek, e cila hera-herës përgjatë vijës bregdetare dhe përgjatë luginave në veri të vendit fiton shpejtësi deri në 15m/sek.Valëzimi në dete i forcës 2 dhe 3 ballë.

Temperaturat parashikohen:

në zona malore 1 deri 10°C

në zona e ulëta 8 deri 22°C

në zona bregdetare 9 deri 23°C

Ju urojmë një pasdite të bukur!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img