Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Dita e Verës/ Gjenden fëmijët e humbur pak orë më parë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Humbasin dy fëmijë gjatë festimeve të Ditës së Verës. Prindërit kanë denoncuar në polici humbjen e dy fëmijëve të tyre, 7 dhe 10 vjeç gjatë festimeve të sotme në Ditën e Verës në Tiranë.

Prej 4 orësh prindërit kanë kërkuar fëmijët e tyre por nuk kanë arritur t’I gjejnë dhe për këtë kanë bërë denoncimin në polici. Anduel dhe Emanuel Hatia janë dy fëmijët që u kanë ikur familjarëve, duke i vënë ata në një situatë paniku.

Të afërmit kanë kërkuar gjithkund, si dhe kanë pyetur shokë të tyre por pa rezultat. Fëmijët ishin duke festuar së bashku me mijra banorë të tjerë në Bulevardin ‘’Dëshmorët e Kombit’’ por nuk janë parë më.

Ata janë parë për herë të fundit në koncertin para Kryeministrisë. Nuk dihet ende nëse policia ka nisur kërkimet, pas komunikimeve me të afërmit, pasi që të shpallen të humbur, duhet të kalojnë disa orë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img