Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Dita e Verës bën që qytetarët të “harrojnë” koronavirusin, Liqeni Artificial në Tiranë mbushet plot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9f87d8c983d8df4c826379d10dca8633

Dita e Verës ka bërë që shumë qytetarë të humbin vigjilencën dhe të harrojnë që jemi në një kohë pandemie.

Pas pamjeve shqetësuese nga qyteti i Elbasanit, pamje të frikshme vijnë edhe nga “Liqeni Artificial” në Tiranë, ku me qindra qytetarë kanë dalë shtëtitje, disa me maska e disa pa to.

Në viedon e mëposhte të siguruar nga newsbomb, shihet sesi qytetarët shëtisin dhe nuk rrespekojnë masat anti-Civid dhe distancën sociale.

Gjithashtu shihet edhe që efektivë të policisë, të cilët gjobisin disa qytetarë që nuk mbajnë maskat.

Sot dita e dielë, e cila përkon edhe me 14 marsin, Ditën e Verës ka bërë që qytetarët të shijojnë kohën me familjen duke harruar rrezikun që mund të preken nga virusi.

 

Më shumë

spot_img
spot_img