Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
30 %
2.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
12 °
E martë, 31 Janar, 2023

Dita e parë si qytetar i thjeshtë i Kosovës, Ramush Haradinaj heq kostumin e zyrtarit dhe shfaqet krah… (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

 

Më shumë


spot_img
spot_img