Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

“Dita e Parë e ndeshjes zgjedhore”, aktori Robert Ndrenika shfaqet në spotin e PS

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama në ditën e parë të fushatës elektorale ka zgjedhur të pubikoi një video, në të cilën shihet aktori i njohur Robert Ndrenika, i cili thotë që nuk ka kohë për pushim e se punët duhen çuar deri në fund.

Ndrenika në spotin e PS ka folur edhe për teatrin. Ai thotë së Teatri i ri Kombëtar do të jetë më fuksional dhe se do të ndërtohet aty ku ishte.

“Për hajër të gjithëve bashkë, për njëri-tjetrin dhe për Shqipërinë, e ardhmja jonë. Dita e Parë e ndeshjes zgjedhore,” shkruan Rama krahas postimit të tij.

Më shumë

spot_img
spot_img