Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dita e Europës, Rama publikon videon e veçantë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të uruar 9 Majin, Ditën e Europës.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Rama ka publikuar një video në të cilën paraqiten mënyra sesi funksionon Bashkimi Evropian.

Në video janë disa duar me ngjyrë të verdhë dhe blu, (ngjyrat e flamurit të BE) që lidhen me njëra tjetrën dhe që simbolizon sesi BE bashkëpunon dhe mbështet vendet.

Mesazh për 9 Majin ka përcjellë edhe presidenti Ilir Meta, Bramoz Ruçi, Olta Xhaçka etj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img