Dita e Çlirimit të Pavarësisë, analisti bën një urim ndryshe: Nuk jemi as të pavarur as të çliruar, 5 miliarderë me rrogë shteti na kanë marrë peng

Publikuar tek: politike, më 13:06 29-11-2020 Dita e Çlirimit të Pavarësisë, analisti bën një urim ndryshe: Nuk jemi as të pavarur as të çliruar, 5 miliarderë me rrogë shteti na kanë marrë peng Afrim Krasniqi

Analisti i njohur Afrim Krasniqi, ka bërë një urim ndryshe për Ditën e Çlirimit të Shqipërisë.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ai shkruan se nuk jemi as të pavarur e as të çliruar, pasi sipas tij 5 miliarderë me rrogë shteti që kanë marrë peng festat, simbolet, flamurin, shtetin etj.

"Festa kombëtare: Dita e Pavarësisë & e Çlirimit? Jo miq, nuk jemi as të pavarur dhe as të çliruar. Hapni TV. I keni live gjithë ditën 3-4-5 miliarderë me rrogë shteti që kanë marrë peng festat, simbolet, flamurin, shtetin, shoqërinë, gëzimet e hidhërimet, hapësirën & demokracinë!" shkruan Afrim Krasniqi.

afrim_krasniqi.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 76-vjetori i Çlirimit, Meta: Të fokusohemi tek edukimi patriotik, të rinjtë sot kanë një detyrë të rëndësishme...(E PLOTË)
VENDIMI i qeverisë/ Emigrantët janë të DETYRUAR të deklarojnë adresën, ndryshe nuk VOTOJNË dhe NUK mund të marrin shërbime nga shteti shqiptar »
Article Logic
Execution time: 0.01584792137146
array(1) { ["section"]=> string(151) "dita-e-clirimit-te-pavaresise-analisti-ben-nje-urim-ndryshe-nuk-jemi-as-te-pavarur-as-te-cliruar-5-miliardere-me-rroge-shteti-na-kane-marre-peng-229526" }