Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
46 %
1.5kmh
75 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Dita e 62-të e punimeve, Rama poston foto nga Spitali i ri i Fierit, ja si duket nga brenda

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak çaste më parë disa foto nga Spitali Rajonal Memorial i Fierit, i cili është financuar nga qeveria e Turqisë.

Sot është dita e 62-të e punimeve, ku duhet theksuar se atje vijon puna me 3 turne, pa pushim. Siç shihet edhe në fotot e kryeministrit, spitali duket se është drejt përfundimit dhe do të presë pacientët e parë për të marrë kurimin e nevojshëm.

Erdogan i premtoi kryeministrit tonë se spitali do të ketë përfunduar para zgjedhjeve të 25 prillit. Kreu i Qeverisë ka shpërndarë edhe foto nga brenda spitalit, ku duket se punimet vazhdojnë për përfundimin e sa më shpejt të këtij projekti.

“Spitali Rajonal Memorial LIVE”, ka shkruar Rama krahas fotove. 

161457233_10158624616731523_4220992318546414146_o_copy.jpg

161351397_10158624616616523_2365308079013091088_o.jpg

161306164_10158624616636523_1070931586550136884_o.jpg

161429244_10158624616726523_6282458019146651743_o.jpg

161337978_10158624616716523_4488271875986264450_o.jpg

161536547_10158624657261523_5846456058644001676_n.jpg

161660250_10158624657281523_971440624699048700_n.jpg

161377811_10158624657426523_3561179797582975235_n.jpg

162045421_10158624616626523_5599607866108754966_n.jpg

161709258_10158624616681523_6893662127598913591_o.jpg

162227472_10158624616606523_4347013654621442739_o.jpg

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img