Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
13 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 2 Prill, 2023

Diskutuan nominimet, “Vëllai i Madh” dënon Oltën dhe Luizin, ja vendimi që u mor

Lajme të ngjashëm

Me debate është duke u zhvilluar “Prime” i Big Brother Vip edhe mbrëmjen e sotme.

Mirëpo në nisje të emisionin Arbana njoftoi banorët se kishin thyer një nga rregullat e BBV për nominimet dhe për këtë Vëllai i Madh kishte vendosur t’i dënonte.

Pikërish Oltya Gixhari dhe Luiz Ejlli janë dy banorët që janë nominuar pasi kanë komentuar vazhdimisht nominimet. Që nga ky moment deri në një vendim të dytë as njëri as tjetri nuk do të kenë buxhet personal.

Që do të thotë që edhe për cigare dhe ushqim do të jenë “në dorë” të banorëve të tjerë. Po ashtu kujtojmë që mbrëmjen e sotme është larguar nga BBV Xhonatani.

Më shumë