Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Diskutime për presidentin e ri, Alibeaj takim me ambasadoren Yuri Kim

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Grupit Parlamentar, Enkelejd Alibeaj të premten do të zhvillojë një takim me ambasadoren e SHBA në Tiranë, Yuri Kim.

Bëhët me dije se Alibeaj dhe Kim do të diskutojnë për emrin e presidentit të ri, teksa nuk dihet ende se në çfarë pore do të zhvillohet ky takim.

albsig

Vetëm pak minuta më parë Taulant Balla konfirmoi se konferenca e parë e kryetarëve për emrin e presidentit të ri do të mbahet më 4 maj, teksa tha se PS do që të zgjidhjet një president i Shqiptarëve dhe jo vetëm i mazhorancës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img