Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Sulm i FRIKSHËM në stacionin e metrosë në Bruksel, dëshmitarja: Dëgjova ulërima, ai po i ngulte thikën…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

efd1bc9120f0cc5d9729251f21908fe6

Një person është arrestuar sot në Bruksel të Belgjikës pasi kishte sulmuar masivisht disa qytetarë në një stacion metroje, raporton Newsbomb.al.

Policia u njoftua se ai po sulmonte disa persona në një mënyrë të pakontrolluar. Janë raportuar për disa të plagosur, ndërsa policia po heton incidentin.

“Isha në një kamionçinë. Papritmas dëgjova dikë që ulërinte dhe pashë një burrë që i ngulte një thikë në fyt një gruaje. Ne nuk dinim çfarë të bënim. Gruaja kishte gjakderdhje. Atëherë policia arriti dhe na evakuuan nga zona”, tha një dëshmitar.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img