Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Disa të paraburgosur te 302-shi rezultojnë pozitiv me Covid, kati i dytë i burgut në izolim total

spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa të paraburgosur në burgun “302” në Tiranë kanë rezultuar pozitiv me Covid 19.

Kësisoj bëhet me dije se kati i dytë i burgut “302” është izoluar totalisht, duke u kthyer në karantinë, sipas abc news.

Deri në këto momente ende nuk ka një numër të saktë se sa të paraburgosur kanë rezultuar me Covid-19 tek “302-shi”.

Kujtojmë se një tjetër i dënuar sot është shtruar tek Infektivi, pasi gjendja e tij është rënduar.

Aktualisht numri i të dënuarve të infektuar me Covid, ka shkruar në 19 dhe pothuajse të gjithë janë tek 313-ta.

Më shumë


spot_img

spot_img