Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Disa orë pa drita, OSHEE: Këto zona të kryeqytetit nesër do të mbeten pa energji elektrike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme, më 28 gusht do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të kryeqytetit për shkak të punimeve për mirëmbjatjen e kabinave.

Energjia do të stakohet në këto zona: pjesërisht rruga ‘Sami Frashëri”, zona e Bërxullit, Lagjia “Mucaj” deri te dogana e Tiranës.

Njoftim për abonentët Tiranë:

Stakim, 28 gusht

Në kuadër të zbatimit të investimit për mirëmbajtjen e kabinave, nesër 28 gusht gjatë intervalit kohor 09;00-14:00 dhe 14:00-19:00 do të stakohet energjia në këto zona nëTiranë:

Pjesërisht Rruga ‘Sami Frashëri”, zona e Bërxullit, Lagjia “Mucaj” deri te dogana e Tiranës

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img