Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

“Disa nuk e morën me seriozitet”, Damian Gjiknuri publikon videon me Ramën: “Memorandumi i Kuçit” doli i saktë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Damian Gjiknuri ka ri sjellë në vëmendje parashikim që bëri së bashku me kryeministrin Edi Rama për mandatet që do të fitonin në zgjedhjet e 25 prillit.

Gjiknuri shkruan në rrjetet sociale se disa nuk e morën me seriozitet, por ja që rezultati i zgjedhjeve doli ashtu siç ishte parashikuar.

Sipas tij, “Memorandumi i Kuçit” doli i saktë dhe ata i fituan zgjedhjet fiks me 74 mandate.

“Disa nuk e morën me seriozitet “Memorandumin e Kuçit” të datës 10 Prill por ja që rezultati i zgjedhjeve e konfirmoi krejt të saktë PS3 me 74mandate”,- shkruan Damian Gjiknuri.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img