Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Disa fëmijë futen në Kuvend, Rama ndërpret fjalën dhe bën batuta: Në fund është xhaxhi vampiri, ja erdhi dhe gogoli

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në momentin kur ka qenë duke folur në Kuvend kryeministri Edi Rama në Kuvend janë futur disa fëmijë.

Kryeministri ka ndërprerë fjalën pasi po flitej për raportin e Dick Marty, duke thënë se duhet të respektonin ata dhe se nuk ishte një temë që fëmijët duhet ta dëgjojnë.

Rama nuk ka kursyer edhe batutat duke thënë “Atje në fund është xhaxhi vampiri, xhaxhi Luli e unë xhaxhi Rama, ja erdhi edhe gogoli (i referohet Berishës)”

Më shumë
spot_img
spot_img