Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dinamo në Kategorinë Superiore pas 9 vitesh, Presidenti Meta uron “nëndetësen blu”: Një emër i madh i futbollit tonë, burim krenarie dhe simbol i vlerave më të mira

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta ka uruar ekipin e Dinamos për ngjitjen në Kategorinë Superiore pas 9 vitesh në Kategorinë e Parë.

Meta ka pozuar me disa nga legjendat e Dinamos në vite, si Sulejman Demollari, Ilir Përnaska, Mujo Tagaj, Halit Gega dhe Ermal Tahiri , teksa shkruan se Dinamo është një emër i madh i futbollit tonë kombëtar, burim krenarie dhe symbol i vlerave më të mira sportive.

“Shumë urime Dinamos për rikthimin në Superiore!

Një emër i madh i futbollit tonë kombëtar, burim krenarie dhe simbol i vlerave më të mira sportive”, shkruan Meta.

184664238 4010670642312512 6418265288389128317 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img