Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
42 °
Pre
33 °
Sht
36 °
E martë, 3 Gusht, 2021

“Dimrin e bën verë”, Enca provokon ndjekësit, me bikini në vaskë, ekspozon format “bombastike”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6d14b88f698dba8e151755fd54e03e51

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është gjithmonë kryefjalë e mediave rozë për shkak të postimeve që bën në rrjetet sociale.

Këngëtarja nuk harron të provokojë me fotot sensuale që publikon në rrjetet sociale.

Së fundi këngëtarja ka postuar disa foto në Instagram, ku shihet me bikini në një vaskë, teksa ekspozon format bombastike.

“Do të doja që cdo ditë të ishte verë” shkruan këngëtarja krahas postimit.

Dhe nuk kishte sesi në foto kaq provokuese të mungonin edhe komentet nga fansat e saj ku njëri shkruan “dimri e bën verë”

.fthytjyt.JPGfhyjyj.JPG

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img