Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Dimri po vjen me stuhi, qytetet që do të godasë nesër

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Temperaturat e ngrohta duke filluar nga nesër pritet që ti lënë vendin dimrit të vërtetë me reshje shiu dhe temperatura nën zero.

Fillimisht zonat që do të preken nga moti i keq nesër janë pjesa jugore, ultësira perëndimore dhe veriperëndimore dhe më pas i gjithë territori.

Moti i keq me reshje dhe stuhi do të vazhdojë deri në fundjavën që vjen. Këto masa ajrore të ftohta nuk do të prekin vetëm Shqipërinë, por të gjithë rajonin e Ballkanit.

Screenshot 20 16
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img